
€ 139
Hartman Sophie Element dining kuipstoel - Xerix
Met armleuningen, kunststof
Op voorraadGratis bezorgingAfmetingen 76×60×56 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 149
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Afmetingen: Breedte: 60cm, Diepte: 56cm, Hoogte: 76cm. Kleur: Beige. Afwerking: Stof. Garantie: 2 jaar.
| Breedte: | 60 cm |
|---|---|
| Diepte: | 56 cm |
| Hoogte: | 76 cm |
| Met armleuningen | Ja |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Bekledingsmateriaal | Stof |
| Stijl | Modern |
| Kleur | Beige |
| Merk | By-Boo |

Met armleuningen, kunststof
Op voorraadGratis bezorging
Beschikbaar in 2 e-shops
Op voorraadGratis bezorging
Metalen
Op voorraadGratis bezorging
Op wielen
Op voorraadGratis bezorging
Op wielen
Op voorraadGratis bezorging
Ronde, houten
Op voorraadGratis bezorging
Metalen
Op voorraadGratis bezorging
Houten, teakhouten, rechte
Op voorraadGratis bezorging
Houten
Op voorraadGratis bezorging
Tuinkussens
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen
Op voorraadGratis bezorging

Houten
Op voorraadGratis bezorging

Moderne, 3-zits
Op voorraadGratis bezorging
Moderne, 3-zits
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen
Op voorraadGratis bezorging
3-zits
Op voorraadGratis bezorging
Houten, teakhouten
Op voorraadGratis bezorging