
Hoeslaken in bio perkalkatoen Scenario
Katoenen
Afmetingen 70×120×39 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 449,65
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Buffetkast Mambo. Een ontwerp dat ontleend is aan de jaren vijftig voor dit dressoir en dat de warmte van een prachtig walnootfineer en de strengheid van metaal op briljante wijze met elkaar vermengt. Omschrijving • Structuur in fijn staal, zwarte epoxy afwerking • Kast van FSC® walnoot gefineerde spaanplaat, afwerking met polyurethaan • FSC® MDF houten schuifdeuren, polyurethaan gelakt • 2 nissen • Monteerklaar geleverd met handleiding Afmetingen • L120 x H70 x D39 cm • Nis : B57 x H32 x D39 cm • Nissen : L57 x H32 x D36 cm • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Productfiche met betrekking tot milieukwaliteiten en -kenmerken • Volledig recycleerbaar product. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B128 x H46 x D52 cm, 45 kg
| Breedte: | 120 cm |
|---|---|
| Diepte: | 39 cm |
| Hoogte: | 70 cm |
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Stijl | Industrieel, Vintage |
| Soort hout | Notenhout |
| Kleur | Zwart |
| Merk | AM.PM |

Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen