



Afmetingen 75×70×70 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 129
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Tafel, 2 personen Jimi. Ideaal in kleine ruimtes, tafel Jimi met Scandinavische spirit. Omschrijving • Tafelbladrand met mooie afwerking. • Vloerdopjes in plastiek. • Poten en rand in massief berkenhout, afgewerkt met nitrocellulose vernis.. • Tafelblad in wit gelakt MDF, afgewerkt met polyurethaan vernis. • Montage : ca 1 uur, 2 personen (minimum) Onderhoud • Om uw tafel te beschermen, kunt u denken aan onderzetters, onderleggers en placemats. Afmetingen Totaal : • Breedte : 70 cm • Hoogte : 75 cm • Diepte : 70 cm Levering Zelf te monteren. . ! . • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B82 x H14 x D79 cm, 14 kg
| Breedte: | 70 cm |
|---|---|
| Diepte: | 70 cm |
| Hoogte: | 75 cm |
| Vorm | Vierkant |
|---|---|
| Soort hout | Eikenhout |
| Kleur | Wit |
| Stijl | Scandinavisch |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen