



Afmetingen 185×66×26 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 305,1
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
De Hiba étagère*0 is geïnspireerd op vintage codes en biedt ruimte om je favoriete spullen op te bergen en uit te stallen. Omschrijving • 5 vaste legplanken in MDF met een laagje eik en afgewerkt met nitrocellulose vernis • Verticale staanders in gelakt zwart metaal, afgewerkt met epoxy verf • Aan de muur te bevestigen (schroeven en pluggen niet bijgeleverd) Afmetingen Totaal : • Breedte : 66 cm • Hoogte : 185 cm • Diepte : 26 cm • Legplank B60 x D26 cm Bruikbaar • Hoogte tussen elke legplank: 36,5 cm • Zelf te monteren. • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B215 x H90 x D39 cm, 18,5 kg
| Breedte: | 66 cm |
|---|---|
| Diepte: | 26 cm |
| Hoogte: | 185 cm |
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Soort hout | Eikenhout |
| Kleur | Bruin |
| Stijl | Vintage |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen