


Afmetingen 76×160×80 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 209,4
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
De rechthoekige eettafel Abby heeft een grafisch ontwerp en een verfijnde stijl. Pratisch en heeft precies het juiste formaat voor dagelijks gebruik: om aan te eten of om aan te werken! Een ontwerp van La Redoute Intérieurs. Omschrijving • Plateau in ijzer, matzwarte lakafwerking • Vierkante stalen buispoten, vierkante secties van 2 cm Onderhoud • Om uw tafel te beschermen, kunt u denken aan onderzetters, onderleggers en placemats. Afmetingen • Breedte : 160 cm • Hoogte : 75,5 cm • Diepte : 80 cm • Zelf te monteren. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B171 x H16 x D91 cm, 51 kg
| Breedte: | 160 cm |
|---|---|
| Diepte: | 80 cm |
| Hoogte: | 76 cm |
| Vorm | Rechthoek, Vierkant |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Stijl | Industrieel |
| Afwerking | Mat |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen