
Mexen Amon vierkante douchebak SMC 100 x 100 cm, wit - 4F101010
Acryl
Afmetingen 47×80×46 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 313,63
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Productspecificaties: Afmetingen van de kast: Breedte: 80 cm Hoogte: 47 cm Diepte: 46 cm Kleur kast: Walnoot Materiaal kast: Plaat + PVC-folie Kleur front: Walnoot Materiaal front: MDF + PVC-folie Structuur front: Gegroefd Aantal lades: 2 Ruime lade met soft-close functie Volledige uittrekbaarheid voor gemakkelijke toegang tot lade-inhoud Oppervlak bestand tegen UV-straling Afmetingen van het blad: Breedte: 80,6 cm Diepte: 46,5 cm Dikte: 1,8 cm Kleur blad: Walnoot Materiaal blad: MDF + PVC-folie Oppervlak bestand tegen UV-straling Ideaal als basis voor opbouw wastafels Product gemonteerd
| Breedte: | 80 cm |
|---|---|
| Diepte: | 46 cm |
| Hoogte: | 47 cm |
| Stijl | Modern |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Kleur | Bruin |
| Soort hout | Notenhout |
| Merk | Mexen |

Acryl

Acryl


Acryl






Keramische, granieten



Stenen




