

Afmetingen 200×102×51 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 409
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Kasjmier, Gouden, 200x102x51cm, 101 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren, Aantal planken: 4, Aantal planken: 4
| Breedte: | 102 cm |
|---|---|
| Diepte: | 51 cm |
| Hoogte: | 200 cm |
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Stijl | Modern |
| Kleur | Beige |
| Dikte ommantelingsplaat | 1 cm |
| De dikte van het gevelpaneel | 1 cm |
| Dikte van bovenplaat | 1 cm |
| Poten | Afwezig |
| Aantal planken | 4 st. |
| Aantal deuren | 4 st. |
| Gewicht | 101 kg |
| Spiegel | Afwezig |
| Kledingkast deuren | Met scharnieren |
| Handgrepen | Metaal |
| Kleur opties | Afwezig |
| Materialen | Gelamineerde spaanplaat |
| Afwerking | ABS |
| Gemiddelde leveringstermijn | 11 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×65 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Houten, eikenhouten, Hoogglans
Op voorraadGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×100×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
202×300×52 cm, houten, diameter
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×100×62 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
191×176×53 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
244×225×65 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
191×177×53 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Houten, eikenhouten, landelijke
Op voorraad
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne
Op voorraad
200×150×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×250×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Met spiegel, moderne
Op voorraad
202×300×50 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Mat
Op voorraad
200×250×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, houten, eikenhouten
Op voorraad
246×177×53 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm, houten, Hoogglans
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×216×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
97×267×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×180×65 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
196×200×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging