

Afmetingen 191×90×60 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 589
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Notenhout, Kasjmier, 191x90x60cm, 95 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren
| Breedte: | 90 cm |
|---|---|
| Diepte: | 60 cm |
| Hoogte: | 191 cm |
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Stijl | Modern |
| Kleur | Beige |
| Soort hout | Notenhout |
| Dikte ommantelingsplaat | 1 cm |
| Poten | Metaal |
| Poothoogte | 18 cm |
| Gewicht | 95 kg |
| Maximaal draagvermogen van de plank | 5 kg |
| Maximaal draagvermogen van de lade | 2 kg |
| Spiegel | Afwezig |
| Kledingkast deuren | Met scharnieren |
| Zacht sluitend | Aanwezig |
| Handgrepen | Metaal |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Gelamineerde spaanplaat, MDF |
| Gemiddelde leveringstermijn | 18 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

190×120×50 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten

Moderne, Mat
Op voorraad
Houten, eikenhouten, Mat

Houten, eikenhouten, Mat

Vintage, houten, Scandinavische

Schuifdeurkasten, moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Schuifdeurkasten, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Houten, eikenhouten, landelijke

Houten, grenen

Schuifdeurkasten, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Houten

Schuifdeurkasten, moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Houten, grenen

Schuifdeurkasten, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Schuifdeurkasten, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Houten

Vintage, moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Schuifdeurkasten, met spiegel, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, houten, eikenhouten
Op voorraad
Houten, eikenhouten, Mat

Houten, eikenhouten, landelijke
Op voorraad
Houten

Schuifdeurkasten, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, landelijke, moderne
Op voorraadGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging

Houten, eikenhouten, landelijke
Op voorraad
Houten, eikenhouten, landelijke
Op voorraad
Schuifdeurkasten, moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×216×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×262×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging