
€ 141,73
Mexen Amon vierkante douchebak SMC 100 x 100 cm, wit - 4F101010
Acryl
Afmetingen 20×100×2 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 33,71
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Productspecificatie: Breedte: 100 cm Hoogte: 20 cm Dikte: 1,8 cm Kleur: Wit glans Montage: Lade Structuur van het front: Glad Materiaal: Gelakt MDF-plaat Oppervlak bestand tegen UV-stralen Te combineren met het lichaam van de badkamerkast uit de Box-A serie
| Breedte: | 100 cm |
|---|---|
| Diepte: | 2 cm |
| Hoogte: | 20 cm |
| Type | Hoge badkamerkasten |
|---|---|
| Stijl | Modern |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Hoogglans |
| Merk | Mexen |

Acryl

Acryl


Acryl






Keramische, granieten



Stenen




