



Afmetingen 83×51×53 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Als eenvoud leidt tot pragmatisme, dan is de vaste Camminata stoel daar een perfecte illustratie van. Met zijn massief notenhouten onderstel in de vorm van een omgekeerde Y krijgt hij een origineel en grafisch karakter. Een modern ontwerp dat speelt met het contrast tussen het edele hout en de stoffen elementen. Omschrijving• Bekleding 74% polyester, 21% katoen, 5% linnen • Zitting en rugleuning in MDF gevuld met 25 kg/m3 polyurethaan mousse • Structuur in massief notenhout met nitrocellulose afwerking Onderhoud • Niet afhoesbaar Afmetingen • Breedte : 51 cm • Hoogte : 83 cm • Diepte : 52,5 cm • Hoogtezitting : 46 cm • Gemonteerd geleverd. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B90 x H58 x D59 cm, 10 kg
| Breedte: | 51 cm |
|---|---|
| Diepte: | 53 cm |
| Hoogte: | 83 cm |
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Bekledingsmateriaal | Stof |
| Stijl | Modern |
| Kleur | Beige |
| Soort hout | Notenhout |
| Merk | AM.PM |

Beschikbaar in 3 e-shops
Op voorraadGratis bezorging
Met armleuningen, kunststof
Op voorraadGratis bezorging
Beschikbaar in 2 e-shops
Op voorraadGratis bezorging
Katoenen

Metalen, staande plantenstandaard, voor één plant
Gratis bezorging
Houten, moderne, notenhout
Gratis bezorging
Houten, op pootjes, notenhout


Baby ledikanten

Baby ledikanten
Gratis bezorging
Houten

3-zits

Glazen, eikenhouten

Katoenen
Gratis bezorging
Baby ledikanten

Keramieken
Gratis bezorging
Keramieken

Houten, teakhouten

Baby ledikanten
Gratis bezorging
Houten

Ladekasten, vintage, houten