

Afmetingen 237×100×47 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Zwart, Gouden, 237x100x47cm, 96 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren, Aantal planken: 6, Aantal planken: 6
| Breedte: | 100 cm |
|---|---|
| Diepte: | 47 cm |
| Hoogte: | 237 cm |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Dikte ommantelingsplaat | 1 cm |
| Poten | Kunststof |
| Aantal planken | 6 st. |
| Aantal deuren | 2 st. |
| Gewicht | 96 kg |
| Spiegel | Afwezig |
| Kledingkast deuren | Met scharnieren |
| Handgrepen | Metaal |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | MDF |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

215×180×57 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×57 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×100×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×153×40 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
205×138×60 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne
Op voorraad
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×100×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, eikenhouten, moderne
Op voorraad
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×200×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×100×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×100×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×200×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
213×250×60 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, met spiegel, moderne
Op voorraad
200×120×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×62 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
200×250×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×200×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne
Op voorraad
199×87×54 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×120×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×240×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×270×173 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging