
€ 97,99
Afmetingen 61×34×31 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
5Five Vuilnisbak Ariane Metaal - Pedaalemmer Geel- Afvalbak met softclose - 34 x 30,5 x 61 cm - 30 l
| Breedte: | 34 cm |
|---|---|
| Diepte: | 31 cm |
| Hoogte: | 61 cm |
| Type | Pedaalemmers |
|---|---|
| Kleur | Geel |
| Materiaal | RVS |
| Vorm | Vierkant |
| Inhoud | 25 t/m 50 liter |
| Opening | Met deksel |
| Merk | 5Five |





Pedaalemmers
Gratis bezorging




Houten
Gratis bezorging
Houten, metalen
Gratis bezorging
Opblaasbare
Gratis bezorging
Wandklokken, vintage
Gratis bezorging
Plastic
Gratis bezorging


