

Afmetingen 235×150×60 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Zwart, Kasjmier, 235x150x60cm, 141.9 kg, Kledingkast deuren: Schuivend
| Breedte: | 150 cm |
|---|---|
| Diepte: | 60 cm |
| Hoogte: | 235 cm |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Dikte ommantelingsplaat | 1 cm |
| De dikte van het gevelpaneel | 1 cm |
| Dikte van bovenplaat | 1 cm |
| Poten | Kunststof |
| Gewicht | 141 kg |
| Spiegel | Aanwezig |
| Kledingkast deuren | Schuivend |
| Handgrepen | Metaal |
| Kleur opties | Afwezig |
| Led | Afwezig |
| Materialen | Gelamineerde spaanplaat |
| Extra materiaal | ABS |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

235×180×60 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×150×50 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
235×120×60 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, houten, eikenhouten
Op voorraad
202×200×50 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×61 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Met spiegel, moderne, Mat
Op voorraad
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×250×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×200×50 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×100×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×100×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
205×160×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×100×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×60 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
202×300×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×250×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×150×69 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
191×135×57 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×120×62 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×300×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, houten, eikenhouten
Op voorraad
210×150×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
213×150×60 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging