

Afmetingen 186×74×44 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Zwart, 186x74x44cm, 50 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren, Aantal planken: 2, Aantal planken: 2
| Breedte: | 74 cm |
|---|---|
| Diepte: | 44 cm |
| Hoogte: | 186 cm |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Dikte ommantelingsplaat | 1 cm |
| Poten | Afwezig |
| Aantal planken | 2 st. |
| Aantal deuren | 2 st. |
| Gewicht | 50 kg |
| Spiegel | Afwezig |
| Kledingkast deuren | Met scharnieren |
| Handgrepen | Metaal |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | MDF, Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

186×74×44 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne
Op voorraad
Houten

Landelijke
Op voorraad
Schuifdeurkasten, moderne, Scandinavische
Op voorraad
246×90×53 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten

Houten

Eikenhouten

246×90×53 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne, Scandinavische
Op voorraad
191×90×53 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
191×176×53 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
191×98×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Vintage, industriële

Schuifdeurkasten, moderne, Mat
Op voorraad
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Vintage, houten

191×87×87 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
246×133×53 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×250×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne
Op voorraad
246×90×53 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten, grenen

80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
200×120×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
84×313×215 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging