

Afmetingen 215×180×60 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Matzwart, Artisan eiken, 215x180x60cm, 200.48 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren, Aantal planken: 7, Aantal planken: 7
| Breedte: | 180 cm |
|---|---|
| Diepte: | 60 cm |
| Hoogte: | 215 cm |
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Soort hout | Eikenhout |
| Dikte ommantelingsplaat | 1 cm |
| Poten | Afwezig |
| Aantal planken | 7 st. |
| Aantal deuren | 4 st. |
| Aantal lades | 2 st. |
| Gewicht | 200 kg |
| Spiegel | Aanwezig |
| Kledingkast deuren | Met scharnieren |
| Handgrepen | Kunststof |
| Kleur opties | Afwezig |
| Materialen | Gelamineerde spaanplaat |
| Extra materiaal | ABS |
| Gemiddelde leveringstermijn | 18 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

Houten, eikenhouten, landelijke
Op voorraad
Houten, eikenhouten, landelijke
Op voorraad
210×150×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
205×160×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
210×250×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Eikenhouten

Met spiegel, moderne
Op voorraad
246×90×53 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
191×88×88 cm, eikenhouten, Mat
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten
Op voorraadGratis bezorging
200×250×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×61 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
192×106×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten, eikenhouten, Mat

191×87×87 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Eikenhouten

200×150×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×100×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Mat
Op voorraad
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten, grenen

200×120×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
191×135×57 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
180×92×40 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Houten

Houten, grenen

246×133×53 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
192×106×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
191×176×53 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
246×90×53 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
213×150×60 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
70×354×150 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging