






Afmetingen 100×60 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Een nieuwe versie van een reeds klassiek model, die perfect zal zijn als salontafel in de woonkamer en als opklaptafel om aan te werken met een laptop of om comfortabel aan te eten. Dit alles dankzij een mechanisme waarmee het tafelblad omhoog kan worden gebracht, verborgen in het opbergvak eronder, dat ook kan worden gebruikt voor het opbergen van de meest noodzakelijke spullen. EXTRA INFORMATIE De salontafel is gemaakt van matte spaanplaat van hoge kwaliteit, aan beide zijden gelamineerd, 18 mm dik, afgewerkt met ABS randen van 1 mm. Afmetingen en gewicht van het pakket: 110 x 64 x 9,5 cm (29 kg)
| Breedte: | 100 cm |
|---|---|
| Diepte: | 60 cm |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Soort hout | Eikenhout |
| Stijl | Modern |
| Afwerking | Mat |
| Functies van het blad | Tafelblad omhoog (niet in hoogte verstelbaar) |
| Garantie | 2 jaar |
| Gewicht met verpakking | 29 kg |
| Materiaal: | Spaanplaat |
| Oppervlakte | Mat |
| Staat | Nieuw |
| Vorm van het tafelblad | Rechthoekig |
| Hmotnost | 25 kg |

100×60 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
100×60 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
Eikenhouten, moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
Moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
Eikenhouten, moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
Moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
120×60 cm, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
42×100×55 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
Eikenhouten, moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
Houten, teakhouten
Op voorraadGratis bezorging
Eikenhouten, moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
Eikenhouten, moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
120×60 cm, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
Eikenhouten, moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
Eikenhouten, moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
Moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
42×100×55 cm, moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
Eikenhouten, moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
100×60 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
120×60 cm, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
Moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
Houten, ovale, teakhouten
Op voorraadGratis bezorging
42×100×55 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
55×65 cm, eikenhouten, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
Houten, rechthoekige, metalen
Gratis bezorging
Houten, vintage
Gratis bezorging
Houten, marmeren, notenhout

55×65 cm, eikenhouten, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
Moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen

Houten, vintage, vierkante
Gratis bezorging
110×65 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
136×86×42 cm, glazen, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 dagen
100×21 cm, moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
50×120×40 cm, moderne, Hoogglans
Wordt verzonden over 3 dagen
34×110×18 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
50×120×40 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
34×110×18 cm, moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
120×90×45 cm, ladekasten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
17×145×20 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen



Stoffen, moderne, metalen
Wordt verzonden over 3 dagen
Houten, vintage, leer
Wordt verzonden over 4 dagen
Houten, vintage, eikenhouten
Wordt verzonden over 4 dagen
Vintage, leer, Scandinavische
Wordt verzonden over 4 dagen
Scandinavische, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen
Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen