

Afmetingen 200×150×56 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Kasjmier, Gouden, 200x150x56cm, 143.1 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren
| Breedte: | 150 cm |
|---|---|
| Diepte: | 56 cm |
| Hoogte: | 200 cm |
| Dikte ommantelingsplaat | 1 cm |
|---|---|
| De dikte van het gevelpaneel | 1 cm |
| Dikte van bovenplaat | 1 cm |
| Poten | Afwezig |
| Gewicht | 143 kg |
| Spiegel | Afwezig |
| Kledingkast deuren | Met scharnieren |
| Handgrepen | Kunststof |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 14 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

Schuifdeurkasten, landelijke, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, landelijke, moderne
Op voorraad
Met spiegel, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, landelijke, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, landelijke, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, landelijke, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, landelijke, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, Hoogglans, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, landelijke, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, landelijke, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, landelijke, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, landelijke, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, landelijke, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, landelijke, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, landelijke, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, landelijke, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, landelijke, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, landelijke, moderne
Op voorraad
Landelijke, moderne, Mat
Op voorraad
Schuifdeurkasten, landelijke, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, landelijke, moderne
Op voorraad
Moderne

Schuifdeurkasten, landelijke, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, landelijke, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, landelijke, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, moderne, Mat
Op voorraad
Schuifdeurkasten, moderne, Mat
Op voorraad
Moderne, Mat, Scandinavische
Op voorraad
205×120×52 cm, houten, eikenhouten
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Schuifdeurkasten, landelijke, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, landelijke, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, landelijke, moderne
Op voorraad
92×234×92 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×216×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×100×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging